پنج‌شنبه 3 جوزا 1403 برابر با Thursday, 23 May , 2024
جستجو
Close this search box.
وحیدی
وزیر کشور گفت: یک حرکت مرموزانه در این مدت درباره اتباع افغانستانی شروع شده است که می خواهد ستیزشی بین جامعه ایرانی و مهاجران افغانستانی ایجاد کند. دستگاه های جاسوسی دشمن بعد از ناامیدی در ایجاد اغتشاش، بر روی این موضوع کار می کنند.

به گزارش مهاجر نیوز، احمد وحیدی شامگاه پنجشنبه در شورای اداری شهرستان قیروکارزین، فراشبند و فیروزآباد با تبریک فرارسیدن هفته فراجا، گفت: باید نسبت به پیروزی های بزرگ مردم مظلوم فلسطین هم تبریک گفت. وقتی به ابعاد این ماجرا نگاه می کنیم، اطمینان می‌یابیم که مسیر نورانی انقلاب اسلامی برای تحقق اهداف آن، صحیح به پیش رفته است.وزیر کشور با یادآوری ناکامی اعراب در جنگ های ۱۹۶۷ و ۱۹۷۳ با رژیم صهیونیستی ادامه داد: در سال های اخیر شاهدیم که چگونه یک گروه از انسان های مجاهد، رژیم صهیونیستی را از جنوب لبنان بیرون انداختند و مقاومت توسعه یافت.

وحیدی اضافه کرد: هنگامی که نسیم انقلاب اسلامی به مردم مظلوم فلسطین رسید که آماج سیاست های قدرت های استکباری و مرتجع منطقه ای قرار گرفته بودند، مقاومتی شکل گرفت که رژیم صهیونیستی را مقهور قدرت انقلابی و جهادی یک ملت مقاوم، سرافراز، مظلوم و در محاصره ساخت.

وی یادآور شد: امروز ملت فلسطین ایستادگی می کند که نشان می‌دهد انقلاب و مقاومت اسلامی پدید آمده از هدایت ها و حرکت بزرگ حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب، به نقطه ای رسیده است که کسی پیش از آن باور نمی کرد و اکنون هم نمی توانند آن را به عقب بازگردانند.

دشمن به دنبال ایجاد ستیزش با مهاجران

وحیدی در پاسخ به نکته‌ای درباره مهاجران افغانستانی هم اظهار کرد: یک حرکت مرموزانه در این مدت درباره اتباع افغانستانی شروع شده است که می خواهد ستیزشی بین جامعه ایرانی و مهاجران افغانستانی ایجاد کند. دستگاه های جاسوسی دشمن بعد از ناامیدی در ایجاد اغتشاش، بر روی این موضوع کار می کنند.

وحیدی ادامه داد: مردم افغانستان، مردم مظلومی هستند که ستم های ابرقدرت ها چه در دوره شوروی و چه آمریکا را متحمل شده اند. قاطبه اینها مردم مظلومی هستند که به ایران پناه آورده اند. رعایت ضوابط باید جدی گرفته شود و استانداران و فرمانداران باید در چارچوب ضوابط ابلاغی درباره اتباع و مهاجران اقدام کنند.

 

لینک کوتاه: https://mohajer.news/?p=5586
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مطالب
آخرین دیدگاه ها
پر بازدیدترین ها
0
دیدگاه شما ارزشمند است، لطفا نظر دهید.x